Отримайте близько 100 доларів США за кредитний бал за програму Global Access або TSA Pre✔ ™. 100 000 бонусних предметів, пропонованих новим власникам карток, – це зоряний бонус на суму 1250 доларів США у подорожах. Рівень заробітку, який можна отримати в супермаркетах США, може бути величезним. Ви не отримаєте 2% готівки одночасно, що, безумовно, може бути недоліком.

викупити свої переваги на максимальну користь – обов’язково потрібно звузити поле. та 10 000 кваліфікаційних миль за медальйон після того, як ви витратите 3000 доларів на покупку на новій картці что делать если нечем платить кредит украина за основні 3 місяці. Заробіть 1 милю на кожному придатному доларі, призначеному для інших покупок.

Кредитний клуб

Пам’ятайте, якщо ви відповідальний споживач кредитів, ваш рахунок рано чи пізно відновиться. Але є кілька інших факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення про закриття рахунку, наприклад, чи близькі ви до досягнення межі нагород. По-перше, ваш рахунок частково базується на тривалості вашої кредитної історії.

Система повернення готівки підлаштовується під ваші схеми витрат у найбільш помітній прийнятній категорії за кожною процедурою виставлення рахунків, щоб ви заробили найвищу ставку, де витратили найбільше. Якщо середньостатистичний споживач із залишком на кредитній карті 6028 доларів США платить щомісяця 200 доларів, вони витратять 1911 доларів США на відсотки більше, припускаючи загальний рівень рівних 17,7% річних. І їм знадобиться 40 тижнів – більше трьох років – на погашення цього боргу. Якщо ви маєте баланс, ви можете скористатися низькими відсотковими ставками порівняно з іншими картками, які мають високі процентні ставки. Балансові перекази вимагають 1,50% ціни за переказ, мінімум 50 доларів. Нові власники карток мають чотири тижні, щоб завершити переказ балансу.

Найкращі картки для поганого кредитування

Кредитна картка магазину може бути надійним поганим варіантом кредитування, пропонуючи низький бар’єр для входу та можливість набрати кредит, поки ви заробляєте винагороду у бажаного продавця. Але є деякі недоліки зберігання кредитних карток, а саме вони мають високі річні відсотки, відстрочені відсотки та потенційно обмежене прийняття. Щоб забезпечити хороші звички, вибирайте картку, пов’язану з магазином, який ви часто відвідуєте, для повсякденних покупок. Технічно можливо здійснити переказ балансу з поганим кредитом, але це, мабуть, не практично. Незабезпечена кредитна картка, як випливає з назви, пропонує “незахищену” кредитну лінію, а це означає, що вам не доведеться покладати заставу для позики грошей.

Подивіться, які банківські картки з винагородою у вас найбільше шансів отримати, за вашим особистим столом найкращих покупок. Робіть це правильно, і банківські картки – це найдешевший спосіб запозичення. Спробуйте дослідити інші матеріали, які компанія, яку рекламувала картка, впродовж минулого календарного року. Це не так просто, як просто поїхати на розважальний магазин.

Що вважається фантастичним кредитним балом?

Ви також заробляєте 2X милі за долар, витрачений на розміщення в готелі, якщо бронюєте одразу через готель, і 1X миль за всі покупки. Багато авіакомпаній та помешкань спільно брендують із емітентом кредитних карток, такими як Chase або American Show, щоб запропонувати постійні листівки на подорожі, пільги під час польоту та пільги для правомочних покупок. Chase Sapphire Preferred є одним із золотих стандартів заробляння нагород. Нові заявники можуть заробити 100 000 бонусних балів після використання своєї картки, щоб інвестувати 4000 доларів протягом 90 днів з моменту відкриття рахунку.

Редакційна команда «Селекту» працює самостійно, щоб переглянути фінансові позики та написати статті, які, на нашу думку, знадобляться нашим читачам. Ми можемо отримати комісію, коли ви натискаєте посилання на товари від наших афілійованих партнерів. Редакційна група радника Forbes є незалежною та об’єктивною. Щоб допомогти підтримати нашу роботу зі звітності, а також продовжити нашу можливість безкоштовно надавати цей вміст вашим читачам, ми отримуємо розрахунки від компаній, що продають на веб-сторінці радника Forbes. По-перше, ми пропонуємо рекламодавцям платні місця розміщення для надання своїх пропозицій. Компенсація, яку ми отримуємо за ці місця розміщення, впливає на те, як і де на веб-сайті з’являються пропозиції рекламодавців.

Chase Sapphire Reserve®

Вашим пріоритетом має бути погашення ваших фінансових проблем і уникання накопичення більше, звичайно, не намагання заробити винагороду. Capital One Platinum пропонує вам необхідний кредит без щорічної комісії. Рахунки перевіряються на предмет збільшення ліміту запозичень менше ніж за півроку. Він також забезпечує автоматичне збільшення кредитної лінії при відповідальному використанні картки. Клієнти будуть насолоджуватися 18 місяцями 0% річних за переказ балансу та покупки за допомогою Citi Diamond Preferred. Щорічна комісія відсутня, але переказ балансу регулюється a

Для додаткової гнучкості бали можна передавати – з однаковою вартістю – партнерам Ultimate Rewards, включаючи програми Hyatt та United Airlines. Якщо ви просто хочете повернути гроші, бали Ultimate Rewards можна викупити за готівку за ставкою 1 1 бал за 0,01 дол. США. Отже, ці 10 000 деталей можуть покрити вечір у $ 125 у готелі-партнері або повернути у ваші гроші неймовірних 100 доларів. Ви можете викупити повернення готівки у вигляді вдячних пунктів для використання на порталі переваг Citi або, як тільки ви досягнете 25 доларів, як кредит на виписку, прямий депозит або тест. Емітенти кредитних карток пропонують багато варіантів, які допоможуть вам досягти різних цілей.

Крипто-кредитні винагороди

Ви можете використовувати кредитну картку для переказу залишку, щоб перемістити борг із попереднього кредитного рахунку на нову картку і, в ідеалі, сплатити переказаний борг за нижчою процентною ставкою. Найкращі кредитні картки для переказу балансу пропонують вступний період у розмірі 0% річних, що дозволяє тимчасово уникнути будь-якої цікавості. Карти Blue Cash Everyday® від American Express доводять, що вам не потрібно мати винятковий кредитний бал, щоб заробляти виняткові винагороди за покупки, придатні для сім’ї.

Вони часто рекламують додаткові переваги для подорожей, такі як відсутність комісій за іноземні транзакції, модернізацію авіакомпаній або готелів, кредити на твердження про подорожі та додаткове покриття подорожей. Як і у випадку з картками для повернення готівки, існує кілька форм кредитних карток із винагородою за подорожі. Ця картка IHG – це мрія мандрівника, особливо якщо ви зараз є лояльним клієнтом IHG.

Кращі кредитні картки 2021 року

Заробіток цього додаткового бонусу компенсує 99 доларів США на рік, що додається до картки. Однак, щорічний платіж відмовляється від початкового року, щоб дати вам час вирішити, чи відповідає картка вашим витратам та потребам у поїздках.

Немає обертових груп для відстеження, обмежень на те, скільки ви можете заробити, або виключених категорій покупок. Ця картка не має щорічної плати; отже, ймовірно, використовувати його без жодних витрат, якщо ви повністю погасите загальну суму до дати настання строку та утримаєтеся від певних видів діяльності, пов’язаних з оплатою.

$ 550 щорічна плата за один місяць

Картка Citi Simplicity® була зібрана CNBC незалежно від неї і не містила перегляду чи надання емітентом карток до публікації. Редакційна група Select вибрала цей вміст самостійно. Ми можемо отримати комісію від зворотних посилань партнерських партнерів.

Крім того, у 2021 році ви зможете отримати ще більше бонусних кваліфікаційних миль Medallion®, щоб допомогти вам досягти статусу Medallion. Отримайте на своєму мобільному телефоні право на захист до 600 доларів США (за умови сплати франшизи в розмірі 25 доларів США) від критого знищення або крадіжки, як тільки ви сплатите щомісячний рахунок за стільниковий телефон за допомогою США. Отримайте додаткові позитивні моменти через American Express Travel, середня загальна вартість яких – 550 доларів із Fine Hotels & Resorts® у понад 1100 якості. Отримайте 5-кратну нагороду за членство® Деталі за рейси, заброньовані відразу в авіакомпаній або в American Exhibit Travel. Починаючи з 1 січня 2021 року, заробляйте в 5 разів приблизно за 500 000 доларів на ці покупки за календарний рік.

Як ви маєте право на отримання кредитної картки?

Ви отримуєте 3% повернення готівки за категорію вашого рішення та 2% повернення готівки в продуктових магазинах та оптових клубах. Повернення бонусних грошей обмежується першими 2500 доларів США, поєднаними витратами в бонусних категоріях, тоді всі ваші покупки зароблять необмежений 1%. Картка не має щорічної плати, і нові власники карток можуть заробити привітальний бонус у розмірі 200 доларів США, витративши 500 доларів протягом 3 місяців. Для рахунку Self-Credit Builder + забезпеченої кредитної картки Visa не потрібна кредитна історія. Ви також насолоджуєтесь такими функціями, як моніторинг кредитів та попередження про рахунок, які допоможуть вам не відставати від шляху.

Це дасть вам 140 000 венчурних миль, якщо ви витратили 20 000 доларів за перший рік свого рахунку, оскільки ви заробляєте подвійні милі на всіх покупках. Власники карток також заробляють 3% на транзитних витратах – думаю, вартість проїзду в поїзді, проїзд та паркування – і на АЗС США, плюс 1% на всі інші покупки. Власники карток можуть погасити повернення готівки як виписку з кредиту.

Ось найкращі банківські картки 2021 року: